30 Ocak 2017 Pazartesi

Derince evden eve tasimacilik

Derince Evden Eve Nakliye Hizmetleri evden eve nakliye sektörünün tüm alanlarında (evden eve taşımacılık, evden eve paketleme, evden eve depolama, evden eve asansörlü taşımacılık vb. ) faaliyet göstermiştir. Evden eve nakliye prosedürü çok titiz ve uzmanlık gerektiren bir prosedürdir. Bu prosedür gerçekleştirilmeden önce firmamızla irtibata geçen müşterimizin evine eksper gönderilir. Eksper eşyanın durumunu inceler ve taşıma günü taşıma sürecinin problemsiz bir biçimde tamamlanması için gerekli olan aracın boyutunu, eşyanın paketlemesinde kullanılacak ambalajlama malzemelerin türünü ve eşya taşıma prosedürünü gerçekleştirecek personel sayısını belirler. Böylelikle problemsiz taşıma sürecinin en önemli adımları atılmış olur.
Evden eve taşımacılık sektörü istismar ihtimalinin yüksek olduğu bir sektördür. Müşterilerimiz firma seçiminde çok dikkatli olması gereklidir zira anlaşmış olduğunuz firmanın personeli evinizin en namahrem yerlerine kadar girecektir. Bu gibi problemler la karşılaşmak istemiyorsanız firma seçerken çok dikkatli olun firmanın çalışanlarının firmanın SSK’ lı elemanları olmalarına dikkat edin ,firmanın Ulaştırma Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş K3 yetki belgesine sahip olup olmadığını belirleme edin her şeyden önemlisi firmanın referanslarına önem gösterin ve çevrenizden referans edinin. Bölgemizde birden fazla korsan firma bulunmaktadır bu firmaların ağına düşmek istemiyorsanız netlikle firmanın ofisine gidin ve sözleşmenizi orada yapın firmanın ofisine gitmeniz firma ile ilgili ki izleniminizi güçlendirir ve karar vermenizi basitlaştırır. Derince Evden Eve Nakliyat Hizmetleri olarak gücümüzü referanslarımızdan alırız. Kocaeli’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi; Derince bölgesinde de evden eve nakliyat konusu ile ilgili yardım eden firmamız, sizi en hoş üstünlüklarla karşılıyor.

Eğersiz de Kocaeli’nin Derince bölgesinde oturuyor ve taşınma ihtiyacınız için yardıma gerek duyuyorsanız; Firmamızdan bu yardımı talep edebilirsiniz.

Derince evden eve nakliyat firmamız; Kocaeli ‘nin Derince ilçesinde veya yakınlarında ikamet eden ve evini veya işyerini taşımak isteyen insanlara yardımcı olmaktadır. Çeşitli nedenlerden kaynaklı evini veya işyerini taşımak zorunda kalan insanlar; firmamız vasıtası ile bu süreci problemsiz bir biçimde çözüme kavuşturmaktadırlar. Bugüne kadar bu alanda etkin çalışmalar ortaya koyan firmamız; fiyatlarının makul olması vasıtası ile de maddi açıdan insanların ceplerine zarar vermemektedir.

Derince evden eve nakliyat firması olarak Kocaeli’nin Derince ilçesi ve civarında karşılaştığınız firmamız; içeriğinde bulunan tecrübeli ve güler yüzlü elemanları ile müşterilerine merhaba diyerek, taşımacılık konusu ile ilgili insanlara yardım eden firmamız; bugüne kadar sayısız kişiye ve kuruma taşınma konusu ile ilgili yardımcı olarak, yüksek sayıda referansa sahiptir. Bu arada firmamızın içeriğinde bulunan farklı tip araçlar vasıtası ile; taşınma ihtiyacınız için İdeal araç tahsis tarafınıza tahsis edilmektedir.

Derince Evden Eve Taşımacılık yaptığımız derince mahllaleri arasında;
 • Çenedağ Mahallesi • Çınarlı Mahallesi • Deniz Mahallesi • Dumlupınar Mahallesi • Fatihsultan Mahallesi • İbnisina Mahallesi • Mersincik Mahallesi • Sırrıpaşa Mahallesi • Yavuzsultan Mahallesi • Yenikent Mahallesi taşımacılık, nakliye, nakliyat hizmetlerini en kaliteli ,güvenilir, güler yüzlü eklibiyle hizmet vermeye devam etmektedir.