25 Şubat 2017 Cumartesi

Derince Nakliyat Kampanyaları

#Kampanya 1 Evden eve taşıma ve depolama hizmetlerinde %18 varan indirim fırsatları ev eşyalarınızı taşıta bilir veya depolama hizmeti alabilirsiniz. Derince evden eve nakliyat fiyatlarında yaz sezonun başlamasıyla birlikte fiyatların yüksek olmaktadır. Hisaroğlu büyük indirim fırsatları ile ev eşyası nakliyat paketleme ve taşımasında %20’lara varan indirimli fiyatları ile sektörün en iyi markalarında birisi olan Hisaroğlu Nakliyat hem bütçenize hemde kaliteli hizmetleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 #Kampanya 2 Derince ev eşyası depolama hizmetlerinde kalite ve titizliğin ön planda olduğu depolama alanlarımızda ister oda kiralama isterseniz 200 TL ‘de başlayan depolama ücretlerimiz faydalanabilirsiniz.


#Kampanya 3 Şehirler arası arası ev eşyalarınızı taşımasında tüm yetki belgelerine sahip olan Hisaroğlu Türkiye’nin her noktasına kesintisiz hizmeti ile 15.gün öncesinde randevu alan müşterilermize %20 indirim fırsatlarında yararlana bilirsiniz.

#Kampanya 4 parsiyel taşımada yükünüzü ağırlığı gözetmeksizin 1.hafta öncesinde aktarma merkezimize veya bildirimde bulunmanızda %10 indirim uygunlanacaktır.

#Kampanya 5 kamu personellerine %18 indirimli fiyatlarımız başlamıştır. Şehiriçi ve şehirler arası ev eşyası taşıma veya depolamaya özel indirim fırsatlarını kaçırmayın.

#Kampanya 6 kentsel dönüşüm projesinde zorunlu ev taşıması olmasından dolayı firmamız %50 taşıma indirimi yapmaktadır.%50 indirimli taşımak kentsel dönüşüm raporları ve bina yönetimi ile anlaşma üzerinde yapılmaktadır. Hisaroğlu bir çok kentsel dönüşüm kurum/kuruluş ve firmalar ile çalışmaktadır.

#Kampanya 7 Zorunlu görev değişikliği sebepleri ile taşıma ihtiyacı olan müşterilerimiz indirimleri yanı sıra geç ödeme kolaylığı ile kredi kartı taksitlendirme ve taşımanızda 30 iş günü sonrası ödeme kolaylığı sağlamaktadır.Bu kampanya’dan devlet memurlar, firmalar personelleri  için’de geçerlidir.Kampanya 2018 yılına kadar geçerlidir.