Paketleme

Hisaroğlu Nakliyat; taşınması talep edilen eşya para ödemeden hizmet veren Hisaroğlu Nakliyat‘ın eksperleri tarafından keşfedilir. Bu keşifde ki amaç; eşyanızın hacmine makul aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan gereçlerin belirlenmesidir. Müşteri ile Hisaroğlu Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha kesintisiz olması için taşıma günü Hisaroğlu Nakliyat‘ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin doğrudan bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Taşınma sırasında oluşabilecek bütün hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü eksper tarafından müşteriye teslim edilir.Hasarın tazmini ve giderilmesi aşamasında müşteri Hisaroğlu Nakliyat ile değil doğrudan sigorta şirketi ile muhattaptır. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon malzemeler (patpat) ile paketlenir. Paketleme prosedürü hijyenik ve hassas yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

Her paket alındığı oda ismi ile etiketlenir yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Hisaroğlu Nakliyat geniş araç filosu ve profesyonel eleman kadrosu ile uluslararası, kentiçi ve kentlerarası ev-işyeri taşıma ve depolama hizmetini en güvenilir biçimde yerine getirmeyi taşıma prosedürünü sizler için zAhmetsiz ve kurumsal bir biçimde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Evden eve, Bürodan Büroya, Şehiriçi, Şehirlerarası, Ambalajlama, Depolama, Monte, Ağır Eşya Nakli, Dağıtım, Promosyon, Askılı Tekstil Taşımacılığı, Fuar ve Stand Malzemeleri, Turizm Organizasyon, Ses Işık Sistemleri, Banka Nakliye Hizmetleri gibi çoğu alanda hizmet vermektedir. Hisaroğlu Nakliyat uzman ekipleri ve her ebatta kapalı kasa araçlarıyla güvenilir, garantili lüks taşımacılık hizmeti sunar.

Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat isteğiniz bize telefonla, e-postale ya da iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Hisaroğlu Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat isteğinize makul planlama koordinasyon ve eşyalarınızın titiziyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın titiziyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın titiziyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta dşayeti gibi çalışmaları belirleme edici planlama yapılır.Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.
Tüm bu çalışmalar yapıldıktan soma Hisaroğlu Nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizide gözönünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar (Bu yazılı teklif bunun yanı sıra sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle birlikte kararlaştırıp kayıt altına alınır.Hisaroğlu Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusu ile ilgili uzmandır.
Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve dşayetli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli birçok önlemi almak ile sorumludur. Taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Hisaroğlu Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.
Evinizde bulunan bütün eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.
Mobilyalar:
Özel ekipler tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak kalın kartonlar ile paketlenir.
Yatak, Koltuk ve Sandalye:
Bu tip eşyalar ilk önce streç ile kaplanır, avrupadan getirilen kâğıtlı havalı naylon ve kalın kartonlar ile paket yapılır.
Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin:
Bu mobilyalar ilk önce özel yapılan köpük köşelikler ile bütün köşeleri sarılır ve streç kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra kalın kartonlar ile muhafaza edilir.
Beyaz Eşyalar:
Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan soma havalı naylonlar ile paketlenerek kalın kartonlar ile muhafaza edilir.
Elektronik Eşyalar:
Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından esnek kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir ya da sandıklanır.
Ayna – Cam ve Hassas Eşyalar:
Özel beyaz kağıt ve yumUşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.
Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo:
Bu tip dşayeti yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumUşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip dşayetli eşyalar sandıkların içersinde güvenilir bir biçimde taşınmaya hazır hale getirilir.
Avize, Lamba:
Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.
Elbise:
Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içersinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.Elbise kolilerimiz esnek olduğu için talep edilen kadar getirilebilinir.
Ayakkabı, Çanta:
Ayakkabı ve çantalar tek tek beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için fonksiyonelliği yüksek ufak koliler kullanılır.
Mutfak Eşyalar:
Porselen tabak ve fincanlar yumUşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.
Banyo ve Temizlik Malzemeleri:
Banyodaki bütün malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir.
Hisaroğlu Nakliyat‘ta battaniye, silindir biçimli kimyasal kutuları ve aynısı ambalaj malzemeleri kullanılmamaktadır.